Rozliczenia roczne PIT

rozliczenia roczne PIT

Rozliczenia roczne PIT

U nas rozliczenia roczne PIT (podatku dochodowego od osób fizycznych) nie tylko z uzyskanych w kraju przychodów, również osoby pracujące poz granicami naszego kraju sa mile widziane w naszym biurze.

Żadne zawiłości podatkowe nie sa dla nas straszne. Znajdziesz u nas informacje o:

  • podatku,
  • ulgach,
  • stawkach
  • i limitach.

Jak przeprowadzamy rozliczenia roczne PIT?

Rozliczamy PIT przez internet a klient otrzymuje gotowy wydruk swojego zeznania wraz z tzw UPO (potwierdzeniem).

Rozliczenie roczne PIT online – jakie zalety?

Każdego roku wzrasta liczba osób, która wybiera rozliczenie podatku online zamiast tradycyjnego rozliczenia podczas osobistej wizyty w urzędzie skarbowym. Nic w tym dziwnego, sposób ten ma wiele zalet i korzyść, o których warto wiedzieć.

Deklarację podatkowe mogą być wypełniane i składane o każdej porze dnia i nocy. Możemy to zrobić nawet w ostatnim dniu składania deklaracji. Jest to cecha, która czyni taką formę rozliczenia atrakcyjniejszą w porównaniu z tradycyjnym składaniem PIT-ów w urzędzie skarbowym, gdzie praca placówki ograniczona jest do ściśle wyznaczonych godzin.

Rozliczenie roczne online oszczędzi Państwu sporo czasu i nerwów, które stracilibyście na stanie w kolejkach. Wart pamiętać, że rozliczanie przez internet to łatwe rozliczenie PITa i szybki zwrot podatku. Nasza deklaracja w ciągu kilku sekund dostarczana jest do urzędu.

Zapraszam do naszego biura.

Oceń naszą stronę!
[Liczba ocen: 2 Średnia: 5]