O nas

księgowa kołobrzeg

Kim jesteśmy?

Biuro Księgowe KJ mgr Katarzyna Kubiak-Jóźwicka zaprasza prowadzących działalność gospodarczą do współpracy. Dla nowo powstających firm  pomoc w założeniu działalności gospodarczej i wsparcie w pierwszych krokach. Oferuję elastyczne godziny pracy biura i możliwość kontaktu w dogodnych dla klienta godzinach również w dni wolne. Biuro posiada certyfikat Ministra Finansów oraz polisę OC. Pomagamy w zawiłościach związanych z rozliczaniem się z fiskusem osób pracujących za granicą, żadne przepisy nie są dla nas trudne do zinterpretowania, pomożemy również w rozliczeniu krajowych PIT. Oferujemy Państwu pomoc w wyprowadzeniu zaległości z US , ZUS ,oraz kontaktach z tymi instytucjami oraz GUS. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, ceny usług księgowych uzależnione są od ilości dokumentów i podlegają negocjacjom.

Czym się zajmujemy?

Biuro zajmuje się obsługą małych i średnich przedsiębiorstw.
Oferując najwyższą jakość usługi pracuje na programach księgowych zgodnymi z wymogami stawianymi programom finansowo–księgowym przez Ustawę o rachunkowości z dn. 29 września 1994 r. wraz z późniejszymi zmianami.
Ponadto działalność biura rachunkowego objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług. Usługi księgowe poparte są certyfikatem Ministra Finansów.

 

księgowa biuro rachunkowe kołobrzeg
księgowa kołobrzeg

Droga zawodowa – o mnie

KATARZYNA KUBIAK-JÓŹWICKA

Ukończyłam Politechnikę Koszalińską na kierunku Rachunkowość i Finanse a następnie studia podyplomowe na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie również na kierunku Rachunkowość i Finanse, wreszcie dodatkowa podyplomówka – Projekty unijne w agrobiznesie na Politechnice Koszalińskiej. Ponadto cykliczne kursy i szkolenia (m.in. Stowarzyszenia Księgowych w Polsce) w celu ciągłego poszerzania i aktualizowania bieżących informacji podatkowych oraz zmian prawnych. Należę do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oddział w Koszalinie.

Moja droga zawodowa i doświadczenie budowane było w firmach prywatnych – branży handlowych, usługowych oraz instytucjach związanych z samorządem.

Certyfikat i ochrona OC

Działalność Biura Ksiegowego KJ objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej /OC/ z tytułu wykonywanych usług oraz posiada certyfikat Ministerstwo Fiansów.

certyfikat księgowy

Lat istnienia na rynku

Zadowolonych klientów

Certyfikatów

Oceń naszą stronę!
[Liczba ocen: 6 Średnia: 4.8]